Hakkımızda

Image 01

          Kurucumuz Mithat TEKİN tarafından 1984 yılında başlatılan faaliyetlerimiz, 1996 yılından itibaren TEVFİK EMRE GIDA LOK. İŞL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında devam etmektedir.

Günün gelişen şartlarını ve teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan TEVFİK EMRE TABLDOT hazırlayacağı yemekler için her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve kaliteli yapıya sahip ürünleri; temiz ve sağlıklı ortamlarda pişiren TEVFİK EMRE TABLDOT’UN bu konudaki ciddiyeti almış olduğu kalite belgeleriyle tescillenmiştir.

 

 Vizyonumuz: Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda; kaliteli, hesaplı, damak tadına ve müşteri ihtiyaçlarına önem veren,müşterilerinin yemek problemlerinin oluşmasına fırsat vermeyen bir hizmet sunmak. Müşteri portföyünü artırıp yemek sektöründe; üretim, servis, hijyen ve kalite konularında öncü olmak.

Misyonumuz: Günün gelişen şartlarını ve teknolojik yenilikleri takip ederek; kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının devamlı bilincinde olarak çalışmak. Temin edilen markalı ve kaliteli ürünleri, temiz ve sağlıklı ortamlarda pişirerek güler yüzlü bir servisle müşterilerimizle buluşturmak.

İlkemiz: Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda, profesyonel ekibiyle, kaliteli, damak tadına önem veren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, güler yüzlü bir hizmet sunmaktır.

Image 01

Kalite

Image 02

Sağlık

Image 03

Hijyen

Image 04

Ekonomik

Image 05

Tazelik

Aylık Yemek Listemiz

Image 01

Tevfik Emre Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Besi Çiftliğimiz

Image 02

Tevfik Emre Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Kalite Belgelerimiz

Image 01

Tevfik Emre Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Bize Ulaşın

Image 01

Tevfik Emre Gıda San. Tic. Ltd. Şti.