Image 01

Hizmetlerimiz Hakkında

Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.Tevfik Emre Gıda, Lok San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hizmetlerimiz

 1. author 6
  Yerinde Üretim :
  Menüleriniz, firmanızın kendi mutfağında deneyimli TEVFİK EMRE TABLDOT personeli tarafından ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2000 kalite standartlarında hazırlanır. Servis ve servis sonrası tüm hizmetler; TEVFİK EMRE TABLDOT personeli tarafından gerçekleştirilir.
 2. author 6
  Taşımalı Servis :
  Menüleriniz, tesisimizde ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2000 kalite standartlarında pişirilip hazırlanır. Yemek servisi ve servis sonrası tüm hizmetler TEVFİK EMRE TABLDOT personeli tarafından gerçekleştirilir.
 3. author 6
  Taşımalı Sistem :

  Menüleriniz, tesisimizde ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2000 kalite standartlarında pişirilip hazırlanır. Dilediğiniz zamanda mutfağınıza hazır şekilde teslim edilir. Yemek servisi ve diğer hizmetleri firmanız tarafından sağlanır.