Hakkımızda

Kurucumuz Mithat TEKİN tarafından 1984 yılında başlatılan faaliyetlerimiz, 1996 yılından itibaren TEVFİK EMRE adı altında devam etmektedir.

Günün gelişen şartlarını ve teknolojik yenilikleri takip eden TEVFİK EMRE, kurulduğu günden bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda; kaliteli, hesaplı, damak tadına ve müşteri ihtiyaçlarına önem veren,müşterilerinin yemek problemlerinin oluşmasına fırsat vermeyen bir hizmet sunmak. Müşteri portföyünü artırıp yemek sektöründe; üretim, servis, hijyen ve kalite konularında öncü olmak.

Misyonumuz

Günün gelişen şartlarını ve teknolojik yenilikleri takip ederek; kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının devamlı bilincinde olarak çalışmak. Temin edilen markalı ve kaliteli ürünleri, temiz ve sağlıklı ortamlarda pişirerek güler yüzlü bir servisle müşterilerimizle buluşturmak.

İlkemiz

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda, profesyonel ekibiyle, kaliteli, damak tadına önem veren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, güler yüzlü bir hizmet sunmaktır.